IP Info (1.2.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Country
nn: Land

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: City
nn: By

en: Info
nn: Informasjon
