IP Info (1.2.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Country
oc: País

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Warning
oc: Avertiment

en: Company
oc: Societat

en: City
oc: Vila

en: Changed
oc: Modificat

en: Debug
oc: Depuracion

en: Locked
oc: Verrolhat

en: About
oc: A prepaus

en: Draft
oc: Borrolhon
