IP Info (1.2.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Country
pl: Państwo

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Company
pl: Firma

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: City
pl: Miasto

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Organization
pl: Organizacja

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Log messages
pl: Loguj wiadomości

en: Draft
pl: Szkic

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Connection
pl: Połączenie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
