IP Info (1.2.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Country
fa: کشور

en: View
fa: مشاهده

en: History
fa: تاریخچه

en: Region
fa: ناحیه

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Warning
fa: اخطار

en: N/A
fa: هیچ

en: City
fa: شهر

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Locked
fa: قفل شده

en: About
fa: درباره

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
