IP Info (1.2.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Region
ps: سيمه

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه

en: Alert
ps: خبراوى
