IP Info (1.2.0) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Country
pt: País

en: View
pt: Mostrar

en: History
pt: Histórico

en: Region
pt: Região

en: User
pt: Utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Location
pt: Localização

en: Warning
pt: Aviso

en: N/A
pt: N/D

en: Security
pt: Segurança

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Changed
pt: Alterado

en: Debug
pt: Depuração

en: Locked
pt: Bloqueado

en: About
pt: Sobre

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
