IP Info (1.2.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Country
ro: Țară

en: View
ro: Afișează

en: History
ro: Istoric

en: Region
ro: Regiune

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Location
ro: Locația

en: Warning
ro: Avertizare

en: N/A
ro: N/D

en: Company
ro: Companie

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Locked
ro: Blocat

en: About
ro: Despre

en: Draft
ro: Proiect

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
