IP Info (1.2.0) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Country
ru: Страна

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Region
ru: Область

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Warning
ru: Предупреждение

en: N/A
ru: Н/Д

en: Serial
ru: Последовательность

en: Company
ru: Компания

en: Security
ru: Безопасность

en: City
ru: Город

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Debug
ru: Отладка

en: Organization
ru: Организация

en: Locked
ru: Заблокировано

en: About
ru: Информация

en: Log messages
ru: Сообщения в журнал

en: Draft
ru: Черновик

en: Behaviors
ru: Поведение

en: Connection
ru: Соединение

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический

en: Starred
ru: Отмечено звёздочкой
