IP Info (1.2.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
