IP Info (1.2.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය
