IP Info (1.2.0) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Country
sk: Krajina

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Region
sk: Umiestnenie

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Warning
sk: Varovanie

en: Serial
sk: Sériový

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: City
sk: Mesto

en: Notice
sk: Oznam

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Organization
sk: Firma

en: Locked
sk: Zamknuté

en: About
sk: Informácie o

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
