IP Info (1.2.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Region
sl: Regija

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu
