IP Info (1.2.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione
