IP Info (1.2.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Locked
sr: Закључан

en: Draft
sr: Предлог
