IP Info (1.2.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Country
sv: Land

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Warning
sv: Varning

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Serial
sv: Serienummer

en: Company
sv: Företag

en: Security
sv: Säkerhet

en: City
sv: Stad

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Debug
sv: Felsök

en: Organization
sv: Organisation

en: Locked
sv: Låst

en: About
sv: Om

en: Log messages
sv: Loggmeddelanden

en: Draft
sv: Utkast

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
