IP Info (1.2.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்
