IP Info (1.2.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Country
te: దేశం

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: N/A
te: వర్తించదు

en: City
te: నగరం

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
