IP Info (1.2.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Country
th: ประเทศ

en: View
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Warning
th: การเตือน

en: N/A
th: ไม่มี

en: Company
th: บริษัท

en: City
th: จังหวัด

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
