IP Info (1.2.0) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Country
tr: Ülke

en: View
tr: Görüntüle

en: History
tr: Geçmiş

en: Region
tr: Bölge

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Warning
tr: Uyarı

en: Company
tr: Şirket

en: Security
tr: Güvenlik

en: City
tr: Şehir

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Locked
tr: Kilitli

en: About
tr: Hakkında

en: Draft
tr: Taslak

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
