IP Info (1.2.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Country
uk: Країна

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: Region
uk: Область

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Warning
uk: Попередження

en: N/A
uk: Н/Д

en: Serial
uk: Послідовний

en: Company
uk: Компанія

en: Security
uk: Безпека

en: City
uk: Місто

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Changed
uk: Змінено

en: Completed
uk: Завершено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Debug
uk: Зневадження

en: Organization
uk: Організація

en: Locked
uk: Заблоковано

en: About
uk: Про модуль

en: Log messages
uk: Повідомлення в журнал

en: Draft
uk: Чернетка

en: Behaviors
uk: Поведінки

en: Connection
uk: З'єднання

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Starred
uk: Позначено зірочкою
