IP Info (1.2.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Country
ur: ملک

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: Region
ur: علاقہ

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Warning
ur: انتباہ

en: Locked
ur: بند
