IP Info (1.2.0) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Country
vi: Quốc gia

en: View
vi: Xem

en: History
vi: Lịch sử

en: Region
vi: Vùng

en: User
vi: Người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Location
vi: Vị trí

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Company
vi: Công ty

en: City
vi: Thành phố

en: Info
vi: Thông tin

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Locked
vi: Đã khoá

en: About
vi: Giới thiệu

en: Draft
vi: Nháp

en: Connection
vi: Kết nối

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
