IP Limiter (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Multiplier
es: Multiplicador
