IP Limiter (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Multiplier
fi: Kerroin
