IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Created
af: Geskep

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Save rule
af: Stoor reël
