IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Response
ar: الجواب

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: IP Address
ar: عنوان IP

en: Multiplier
ar: مضاعف

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Condition
ar: شرط

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: 404 Not Found
ar: 404 لم يتم العثور عليه

en: Add new rule
ar: إضافة قاعدة جديدة

en: Save rule
ar: حفظ القاعدة

en: Referer
ar: المُحيل

en: Preset ID
ar: المعرّف المُعدّ مسبقًا

en: 403 Forbidden
ar: 403 الموقع محظور

en: Plugin ID
ar: معرف الملحق (plugin ID)
