IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Add rule
ast: Amestar regla
