IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Condition
be: Умова

en: Save rule
be: Захаваць правіла
