IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Response
bg: Отговор

en: - None -
bg: - Не -

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Save rule
bg: Запис на правило
