IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
