IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo
