IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Response
ca: Resposta

en: - None -
ca: - Cap -

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Condition
ca: Condició

en: Plugin
ca: Connector

en: Add new rule
ca: Afegeix una nova regla

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: Referer
ca: Referència

en: Plugin ID
ca: ID del connector
