IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Response
cs: Odpověď

en: - None -
cs: - Nic -

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Condition
cs: Podmínka

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
