IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: Save rule
cy: Cadw rheol
