IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Multiplier
da: Faktor

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Condition
da: Betingelse

en: 404 Not Found
da: 404 Ikke fundet

en: Add new rule
da: Tilføj ny regel

en: Save rule
da: Gem regel

en: Referer
da: Henviser

en: Preset ID
da: Forvalgs-ID
