IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།
