IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: 404 Not Found
el: 404 Δε βρέθηκε

en: Add new rule
el: Προσθήκη νέου κανόνα

en: Save rule
el: Αποθήκευση κανόνα
