IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: Save rule
eo: Konservu regulon
