IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Response
eu: Erantzun

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Condition
eu: Baldintza

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria

en: Save rule
eu: Gorde erregela
