IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Response
fa: پاسخ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Condition
fa: شرط

en: Plugin
fa: افزونه

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید
