IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Add rule
fil: Mag-dagdag ng tuntunin
