IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: Condition
gl: Condición

en: Save rule
gl: Gardar regra
