IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: Condition
gu: શરત
