IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Response
he: תשובה

en: - None -
he: - ללא -

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Condition
he: מצב

en: Plugin
he: פלאגין

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Referer
he: מפנה

en: 403 Forbidden
he: 403 הגישה אסורה
