IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Save rule
hr: Spremi pravilo
