IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Response
hu: Válasz

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Condition
hu: Feltétel

en: Plugin
hu: Beépülő

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem található

en: Add new rule
hu: Új szabály hozzáadása

en: Save rule
hu: Szabály mentése

en: Use regular expressions
hu: Reguláris kifejezések használata

en: Presets
hu: Beállítások

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Preset ID
hu: Beállítás azonosító

en: 403 Forbidden
hu: 403 Titltott

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
