IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Condition
hy: Վիճակ
