IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Save rule
is: Vista reglu
