IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Response
ja: レスポンス

en: - None -
ja: - なし -

en: Updated
ja: 更新

en: #
ja: No.

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Multiplier
ja: 乗数

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: Condition
ja: コンディション

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Add new rule
ja: ルールを追加

en: Save rule
ja: ルールの保存

en: Presets
ja: プリセット

en: Referer
ja: リファラー

en: Preset ID
ja: プリセット ID

en: Instance ID
ja: インスタンス ID

en: Plugin ID
ja: プラグインID
