IP Limiter (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: IP Address
jv: Alamat IP
